Utilitzem galetes pròpies i de tercers per a recopilar informació amb la finalitat de millorar els nostres serveis, així com l'anàlisis dels seus hàbits de navegació. Si continua navegant, considerarem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, a la nostra Política de galetes

Salou.com
Oci, turisme i cap de setmana
Com arribar i com anar de Salou a... Com arribar i com anar de Salou a...
Hotels i Aparthotels Hotels i Aparthotels
Apartaments de lloguer Apartaments de lloguer
Càmpings Càmpings
Platges i platges nudistes Platges i platges nudistes
On menjar On menjar
Veure i conèixer Salou Veure i conèixer Salou
PortAventura i molt més PortAventura i molt més
Guia comercial i de serveis Guia comercial i de serveis
La Nit La Nit
Rutes i excursions Rutes i excursions

Salou / Notícies / Cultura

Calendari Trapezi


Dijous 17 de Maig; 10.30h Plaça de la Cultura de la Pau; Trifaldó presenta L’esS3 – Sessió Escolar- Aquesta és una sessió adreçada especialment als infants de les escoles. 11.30 i 16.30h Carrers i places Animació de l’Elefant de Trapezi i els seus ensinistradors Els Herrerita 18.00h Plaça de la Llibertat Puck Cinema Caravana presenta Puck - Tombs Creatius presenta Colors de Monstre – Compañía Barré presenta Juan Palomo, ja està aquí! Teatre Bartrina Compañia Sifó presenta L’Enreixat (Coproducció CAER) 20.00h Jardí de la Casa Rull Inauguració Oficial de la XVI edició de TRAPEZI 22.00h Plaça de la Mercadal Espectacle Inaugural dirigit per Los Galindos presenta Descarrilat 23.00h La Palma CABARET – Sessió Golfa amb l’acompanyament musical de Garbuix l’Orquestrina  Divendres 18 de Maig 10.30h Plaça de la Cultura de la Pau Trifaldó presenta L’eS3 – Sessió Escolar- Aquesta és una sessió adreçada especialment als infants de les escoles. Cal concreta l’assistència amb l’Oficina del Trapezi. 11.30h Carrer i places Animació de l’Elefant de Trapezi i els seus ensinistradors Els Herrerita 18.00h Plaça de la Llibertat FIRAIRES – Puck Cinema Caravana presenta Puck – Tombs Creatius presenta Colors de Monstre – Compañia Barré presenta Juan Palomo, ja està aquí! 18.00h Sorida Jardí de la Casa Rull Espectacle Itinerant amb l’Elefant de Trapezi i els seus ensinistradors ELS HERRERITA i l’acompanyament musical de INSONORA 18.30h Peixateries Velles Los Caneca presenten Los Caneca 18.45h Plaça de la Llibertat Pessic de Circ presenta Side-Car 19.15h Plaça del Teatre Comanhia Erva Daninha presenta Fio Promo 19.30h Parc de Sant Jordi Hors Surface presenta Boat Transe Poetique Dissabte 19 de Maig 12.00 Carrers i places Animació de l’Elefant de Trapezi i els seus ensinistradors Els Herrerita 12.00h Peixateries Velles Los Caneca Presenten Los Caneca 12.00h Plaça de la Llibertat FIRAIRES – Puck Cinema Caravana presenta Puck – Tombs Creatius presenta Colors de Monstre – Compañia Barré presenta Juan Palomo, ja està aquí!     12.15h Plaça de la Cultura de la Pau Cirque Exalté presenta Complétament Swing! 12.30h Plaça de la Llibertat Pessic de Circ presenta Side-Car 13.00h Plaça Evarist Fàbregas (Pallol) Magmanus presenta Magmanus 13.15h Plaça del Baluard Circ Pànic presenta L’home que perdia botons 16.00h Parti de l’Institut Baix Camp El Covador de l’Escola Circ Rogelio Rivel i Escuela Caramp 18.00h Sortida Jardí de la Casa Borrull Espectacle Itinerant amb l’Elefant de Trapezi i els seus ensinistradors ELS HERRERITA 18.00h Plaça de la Llibertat FIRAIRES – Puck Cinema Caravana presenta Puck – Tombs Creatius presenta Colors de Monstre – Compañía Barré presenta Juan Palomo, ya està aquí!  18.15h Plaça de la Llibertat  Pessic de Circ presenta Los Caneca 18.30h Plaça de les Peixateries Velles Los Caneca presenten Los Caneca 18.30h Parc de Sant Jordi (Plaça Anton Borrell) Hors Surface presenta Boat Transe Poetique 19.30h Plaça de la Cultura de la Pau Trifaldó presenta L'es· 19.30h Plaça Mercadal Stéphane Drouards presenta 'Paloma' 19.30h Parc de Sant Jordi Circ'Ombelico presenta Da Fort 19.45h Plaça de la Llibertat Cie.Morosof presenta ''2&1/2'' 20.00h Plaça Evarist Fàbregas (Pallol) Magmamus presenta Magmamus 20.30h Espai RRR (Jardí Estació Enològica i Consell Comarcal) Els Wants presenta Time Machine 20.30h Parc de Sant Jordi (Plaça Anton Borrell) Hors Surface presenta Boat Transe Poetique 21.00h Espai RRR (Jardí Estació Enològica i Consell Comarcal) Los Galindos presenta Maiurta 21.00h Espai RRR ( Jardí Estació Enològica i Consell Comarcal) Els Wants presenta Time Machine 21.30h Teatre Bartrina O Ultimo Momento presenta Ce qui restre... 22.00h Espai RRR (Jardí Estació Enològica i Consell Comarcal) Industrial Teatrera presenta De Paso 22.30h Plaça del Mercadal PakiPaya presenta Shake,Shake,Shake 23.00h Espai RRR (Jardí Enològica i Consell Comarcal) Els Wants presenta Time Machine 23.00h Teatre Fortuny Atempo Circ presenta Aprendre, començar a perdre (Coproducció CAER) 23.15h Plaça del Teatre Companhia Erva Daninha presenta Fio Promo 23.30h Espai RRR (Jardí Estació Enològica i Consell Comarcal) Los Galindos presenta Maiurta 23.30h Pard de Sant Jordi Circ'Ombelico presenta Da Fort 23.45h Plaça de Baluard Circ Pànic presenta L'home que perdia els botons 00.00h Plaça Evarist Fàbregas (Pallol) Coliflor presenta Salir 00.00h Espai RRR (Jardí Estació Enològica i Consell Comarcal) Els Wants presenta Time Machine 00.30 La Palma CABARET - Sessió Golfa amb l'acompanyament musical de Garbuizx l'Orquestrinaaça de les Peixateries Velles Los Caneca presenten Los Caneca Diumenge 20 de Maig 12.00h Plaça de la Llibertat FIRAIRES – Puck Cinema Caravan presenta Puck – Tombs Creatius presenta Colors de Monstre – Compañia Barré presenta Juan Palomo, ya està aquí! 12.00h Sortida Jardí de la Casa Rull Espectacle Itinerant amb l’Elefant de Trapezi i els seus ensinistradors ELS HERRERITA 12.00h Plaça de les Peixateries Velles Los Caneca presenten Los Caneca 12.30h Plaça de la Mercadal PakiPaya presenta Shake, Shake, Shake 13.00h Plaça de la Llibertat Pessic de Circ presenta Side-Car 13.15h Plaça Evarist Fàbregas (Pallol) Magmanus presenta Magmanus 16.00h Institut Baix Camp El Covador 17.30h Plaça de les Peixateries Velles Los Caneca presenta Los Caneca 17.30h Espai RRR ( Jardí Estació Enològica i Consell Comarcal) Els Wants presenta Time Machine 18.00h Plaça de la Llibertat FIRAIRES – Puck Cinema Caravana presenta Puck – Tombs Creatius presenta Colors de Monstre – Compañia Barré presenta Juan Palomo, ja està aquí! 18.00h Parc de la Cultura de la Pau Cirque Exaltré presenta Completament Swing! 18.00h Parc de Sant Jordi Circ’Ombelico presenta Da Fort 18.15h Plaça del Mercadal PakiPaya presenta Shake, Shake, Shake 18.30h Espai RRR (Jardí Estació Enològica i Consell Comarcal) Los Galindos presenta Maiurta 18.30h Plaça del Teatre Companhia Erva Daninha presenta Fio Promo 18.45h Espai RRR (Jardí Estació Enològica i Consell Comarcal) Els Wants presenta Time Machine 19.00h Teatre Fortuny Atempo Circ presenta Aprendre, començar a perdre (Coproducció CAER) 19.15h Plaça del Baluard Circ Pànic presenta L’home que perdia els botons 19.30h Espai RRR (Jardí Estació Enològica i Consell Comarcal) Industria Teatrera Presenta De Paso 20.00h Espectacle Itinerant des dels Jardins de la Casa Rull fins a la Plaça del Mercadal InSonora i l’Elefant del Trapezi amb els seus ensinistradors Els Herrerita 20.30h Parc de Sant Jordi Circ’Ombelico presenta Da Fort 20.30h Plaça Mercadal Cloenda – Stéphane Drouards presenta ‘Paloma’



Etiquetes: terres de l'ebre, bot, museus, premis literaris, teatres, concerts, música, festa major
SOL·LICITAR MÉS INFORMACIÓ PER CORREU ELECTRÒNIC
* Nom i Cognoms * Consulta
Telèfon
* Correo Electrònic
*Accepto les Condicions d'Ús
*
Tornar
Reserva d'hotels
+ Salou.com